SMS brána

SMS vo veľkom

Aenean tincidunt eros a mauris mollis tincidunt. In fermentum sodales est ac mollis. Vivamus ac lacus sed libero dictum molestie. Vestibulum porta, libero eget hendrerit ultrices, felis risus lacinia ipsum, ut viverra quam erat id leo. Nunc nulla nibh, varius nec nunc a, fringilla porttitor magna.

41785

SMS bolo dnes odoslaných systémami našej spoločnosti

Príjem SMS a dvojcestné SMS

Príjem SMS je možnosť prijať SMSku od Vašich zákazníkov priamo do Vášho informačného systému. Ak systém dokáže SMSku spracovať a odpovedať SMSkou, hovoríme o dvojcestných SMS.

Overenie existencie telefónneho čísla

Táto služba automaticky zistí existenciu telefónneho čísla (či je číslo platné a používané) a zistí operátora a to aj pre prenesené (portované) čísla.

Verejná SMS brána

Poslanie SMSky z webu je triviálne - otvoríte portál www.eurosms.com kdekoľvek na svete a posielate správy známym na Slovensko, do Európy, do sveta.

SMS notifikácie

SMS notifikácia je služba Vašim zákazníkom. Poskytnite im informácie bez telefonovania, a posielajte im správy o stave ich objednávky, služby, plánoch stretnutí...

Poslať SMS emailom

SMSka sa dá poslať jednoduchým spôsobom e-mailom z Vášho obľúbeného poštového programu ako sú Outlook, Notes, Thunderbird.

Hromadné rozposielanie z portálu alebo Excelu

Pokiaľ máte čísla telefónov uložené v Exceli, u nás existuje jednoduchý spôsob, ako ich môžete všetky naraz poslať.

Integrácia do iných systémov / SMS API

Každý automatizovaný systém môže teraz posielať SMSky bez ľudskej asistencie. Stačí ho pripojiť na www.eurosms.com prostredníctvom veľkého množstva rozhraní/API.

Začnime úspešnú spoluprácu

EuroSMS v súčasnosti agreguje prevádzku miliónov domácich a zahraničných sms mesačne, obsluhuje 70% trhu a svojím obratom sa prepracováva medzi top 100 IT firiem Slovenska.